«Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді»

26 квітня 2018 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансовий простір». Засідання відбулося у форматі наукового семінару на тему: «Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді». Доповіді студентів Грицай Лілі, Підлісного Івана та Романишин Христини викликали цікаву дискусію, до якої долучилися інші члені гуртка та доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З.М., Савчук С. В.
Разом з тим, студенти привітали своїх колег – членів гуртка  Савіцьку Світлану та Повха Андрія з перемогами у II етапі  Всеукраїнських студентських олімпіад. А переможці, у свою чергу, поділилися враженнями та досвідом.
На закінчення зустрічі, присутні окреслили плани своїх наукових пошуків на наступне засідання.