Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ запрошує до участі у П’ятій Всеукраїнській студентській Інтернет-конференції «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у П’ятій  Всеукраїнській студентській Інтернет-конференції «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»! , яка відбудеться 25 травня 2018 р. На науковому заході планується розглянути коло питань, що стосуються вивчення проблем і розробки напрямів удосконалення системи управління фінансами на макро-, мезо- та мікрорівнях. Продовжити читання “Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ запрошує до участі у П’ятій Всеукраїнській студентській Інтернет-конференції «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»”

Студенти-другокурсники зіграли у ділову гру на тему: «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави»

5 травня 2018 року в рамках впровадження у навчальний процес сучасних інноваційних методик викладання та в межах вивчення дисципліни «Фінанси» відбулась ділова гра за участі студентів 2 курсу на тему: «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави». Організаторами заходу виступили викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія к.е.н., доцент Б.С. Шулюк та к.е.н., старший викладач  О.В. Петрушка.  Продовжити читання “Студенти-другокурсники зіграли у ділову гру на тему: «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави»”

«Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді»

26 квітня 2018 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансовий простір». Засідання відбулося у форматі наукового семінару на тему: «Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді». Доповіді студентів Грицай Лілі, Підлісного Івана та Романишин Христини викликали цікаву дискусію, до якої долучилися інші члені гуртка та доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З.М., Савчук С. В. Продовжити читання “«Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді»”