Відбувся тренінг «Імплементація проєктного підходу в управлінні місцевими фінансами»

В рамках посилення професійно-орієнтованого характеру підготовки майбутніх фахівців з фінансів у Західноукраїнському національному університеті  для студентів ОПП «Фінанси» було проведено тренінг на тему «Імплементація проєктного підходу в управлінні місцевими фінансами». Ментором заходу виступив головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Байковецької сільської ради Василь Телеп.

Він ознайомив студентів із особливостями застосування проєктного підходу при виконанні бюджету територіальної громади, використання інноваційних бюджетних технологій в рамках імплементації у бюджетний процес на місцевому рівні інструментів громадської участі. Василь Телеп розкрив студентам особливості співпраці територіальних громад із міжнародними та вітчизняними донорами для реалізації проєктів розвитку, вказав на необхідність тісного узгодження стратегічного та бюджетного планування для підвищення ефективності використання бюджетних коштів. Особливий інтерес в учасників заходу викликали розкриті ментором специфіка та проблемні моменти, які супроводжують реалізацію у Байковецькій громаді проєктів розвитку в рамках громадського бюджету. Студенти отримали нові знання щодо того, які найважливіші моменти необхідно врахувати при пошуку донорів для реалізації проєктів розвитку, а також практичні поради щодо підготовки проектних заявок на участь у громадському бюджеті.