Восьмі наукові читання приурочені пам’яті С. І. Юрія

Нещодавно у Західноукраїнському національному університету відбулися VIII Всеукраїнські наукові читання, присвячені пам’яті д.е.н., професора С. І. Юрія. Стало традицією, що щороку, у листопаді наукова громадськість закладу зустрічається, аби вшанувати відомого в Україні та за її межами ученого.
Наукові читання проводяться з ініціативи кафедри фінансів ім. С.І. Юрія класичного університету Тернополя. Учасниками стали науковці, докторанти, аспіранти, студенти ЗУНУ, а також молодь Волинського національного університету імені Лесі Українки, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» та інших закладів вищої освіти країни.З доповідями виступили доцент ЗУНУ Володимир Валігура  «Податкова політика України в умовах сучасних викликів і загроз», доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Наталія Бак «Фінансовий патріотизм: вчора, сьогодні! Завтра?», здобувач PhD кафедри міжнародних економічних відносин ЗУНУ Юрій Чопик «Макроекономічна допомога колективного Заходу Україні в умовах війни: перші підсумки».
У межах наукових читань було проведено конкурс наукових есе.
І місце посіли Ярослав Свірчевський, студент НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»,  наукове есе «Роздуми майбутнього фінансиста» і Владислав Скворцов, студент ФФО ЗУНУ, есе «Молодіжне блогерство: хобі, майбутня професія чи новітній різновид бізнесу?».
ІІ місце – Діана Ратушняк, студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – «Малий бізнес в Україні під час війни» і Денис Шпортун, студент ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ,  наукове есе «Криптовалюта та її роль в Україні».
ІІІ місце – Ангеліна Харовська, студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,  есе «Український план Маршала: можливості та перепони» і Олена Заяць, студентка ФЕУ ЗУНУ, есе «Діджиталізація у фінансовій сфері».
Номінантами конкурсу за оригінальність та неординарність дослідження стали: Даниїл Галіщук, студент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – «Видаткова частина Державного бюджету України: проблеми формування та оптимізації»,  Назар Ігнатов ФКІТ ЗУНУ – «Роздуми майбутнього фінансиста», Катерина Іліка, студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, наукове есе «Фінансово-економічні наслідки вступу України до ЄС», Оксана Деркач, студентка Волинського національного університету імені Лесі Українки, наукове есе «Роздуми майбутнього фінансиста», Дарія Довбня, студентка ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ, наукове есе «Фінансова грамотність під час війни», Богдана Боратинська, студентка ФФО ЗУНУ, наукове есе «Фінансова терапія під час війни та пандемії в Україні».