Студенти-фінансисти відвідали музей податкової служби

Нещодавно студенти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету разом із к. е. н., доцентом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Інною Гуцул відвідали музей податкової служби, який упродовж років функціонує у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.Юнакам та дівчатам провели екскурсію та ознайомили з історією становлення податкової системи в Україні, грошовими знаками різних часів, які діяли на території сучасної України, а також із минулим та сьогоденням податкової служби області.
Молодь розглянула обчислювальні прилади минулого століття, службову форму податківців, раритетні документи та фотографії. Особливо зацікавила майбутніх фінансистів копія старовинної української гривні, виготовлена зі срібла.