Студенти відвідали Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби

У межах багаторічного співробітництва Західноукраїнського національного університету та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби, студенти 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Митна та податкова справа» відвідали організацію та ознайомилися із прикладними аспектами митного контролю за переміщенням культурних цінностей. Молодь переймала практичний досвід протидії митним правопорушенням при переміщенні через митний кордон наркотичних речовин, зброї, валютних цінностей, тощо.
Майбутні митники цікавилися організацією здійснення кінологічного забезпечення в Державній митній службі України.
Захід був дуже цікавим та інформативним для наших студентів!