Телемарафон “Фінансова грамотність і фінансовий патріотизм: національний та міжнародний контексти”

Global Money Week у Західноукраїнському національному університеті розпочався із телемарафону “Фінансова грамотність і фінансовий патріотизм: національний та міжнародний контексти”.Фінансова грамотність — це правильний  шлях до досягнення фінансових цілей. Лише за умови вдумливого та ефективного використання особистих фінансів ми можемо накопичити перший мільйон, придбати омріяне авто, квартиру або ж відкрити власний бізнес. Тому, під час телемарафону було обговорено низку питань з розвитку фінансової грамотності на теренах України та за кордоном, зосереджено увагу  на фінансовому патріотизмі, адже в умовах сьогодення загальним мейнстримом стала демонстрація досі небаченого у світі рівня патріотизму українців.
З вітальним словом виступив перший проректор ЗУНУ Микола Шинкарик. Також до телемарафону долучилися декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима, завідувачка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Ольга Кириленко, заступник голови правління ПАТ «МТБ БАНК» Ілля Климович (м. Одеса). Модератором заходу виступила доцентка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Наталія Коломийчук. Загалом у телемарафоні взяли участь близько 100 учасників. Серед яких студенти і викладачі ЗУНУ, Галицького фахового коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, представники банківських установ, іноземні гості. Учасники телемарафону дійшли висновку, що фінансова грамотність — це набір підходів, правил та практик, дотримуючись яких ми можемо настільки ефективно керувати своїми фінансовими потоками, що це дозволить стати багатшими, досягати поставлених цілей та не знижувати звичний рівень життя навіть у зрілому віці.