Тренінг для молодших школярів від банкіра-практика

Цікавою подією третього дня  GLOBAL MONEY WEEK у Західноукраїнському національному університеті став тренінг-практикум «Банківські картки у  нашому  житті та їх безпечне використання», організований для учнів початкової школи «Ерудит» м. Тернополя кафедрою фінансів ім. С. І. Юрія. Школярі спілкувалися із  начальником Тернопільського відділення ПАТ «МТБ БАНК» Олександром Заблоцьким, який в цікавій і доступній формі розповів їм про особливості   банківських карток та їх безпечне використання у дитячому віці. Жваве обговорення викликало питання уникнення шахрайства при користуванні банківськими картками та поради спікера щодо дій в разі настання надзвичайної ситуації.
Учні початкової школи «Ерудит» та студенти класичного університету Тернополя вдячні Олександру Заблоцькому за надану можливість розширити свою фінансову обізнаність новими знаннями щодо використання у своєму житті таких необхідних сьогодні інструментів, як банківські картки.