Четвертий день роботи GLOBAL MONEY WEEK!

У Західноукраїнському національному університеті продовжується святкування GLOBAL MONEY WEEK!
В межах четвертого дня святкування Всесвітнього тижня грошей відбувся інтелектуальний турнір з фінансової грамотності «ЗБАГАЧУЙ СВОЇ ЗНАННЯ ПРО ФІНАНСИ. ЗНАННЯ – ТВОЄ МАЙБУТНЄ»!
Організаторами заходу виступили студенти 2 курсу факультету фінансів та обліку ЗУНУ та к.е.н., доцент Ірина Сидор.
У заході прийняли участь учні випускних класів ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» (вчитель Леся Василівна Царик), Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 (вчитель Ірина Михайлівна Боднарчук) та студенти 2 курсу ВСП Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ (викладач Олег Іванович Вацлавський). Учасників турніру було поділено на 5 команд: команди «Тигри» і «Плутос» –  представляли старшокласники ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич; команди «Invicta» та «Invicta 2.0» – студенти 2 курсу ВСП Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, команду «24» – представляли учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.
Інтелектуальний турнір складався з шести етапів, на яких учасникам було запропоновано такі раунди: Правда / Неправда; Тест драйв; Своя гра; Казковий світ фінансів; Запитання від фінансового експерта; Чорний ящик.
Цікаві та неординарні питання різних раундів інтелектуального турніру викликали жваві емоції в учасників, суперечки при їх обговоренні, вимагали використання ерудиції, логічного мислення та відповідного рівня фінансових знань. Високий рівень підготовки учасників турніру відмічено при обговоренні і відповідях на запитання фінансового експерта, ким виступила к.е.н., доцент Світлана Коваль.
Усі учасники впорались із поставленими завданнями.
Неординарною родзинкою конкурсу стала фінансова руханка, ініційована організаторами заходу між раундами, яку просили «на біс» учасники ще після завершення турніру.
Переможцем інтелектуальної гри стала команда «Invicta», яка набрала 79 балів; друге місце зайняла команда «24», третє – «Invicta 2.0». Вітаємо усіх учасників з перемогою та дякуємо за творчо і креативно проведений час!
До нових зустрічей!
СТАЄМО ФІНАНСОВО ГРАМОТНИМИ РАЗОМ!