Відзначаємо Тиждень фінансової грамотності разом!

З 6 по 12 листопада 2017 р. кафедра фінансів ім. С.І. Юрія разом з друзями буде відзначати Тиждень фінансової грамотності. Пропонуємо ознайомитися з переліком заходів.

Пн. 06.11.2017
9.35 ауд. 1418
Тренінг Віталія Письменного з управління особистими фінансами
11.10 ауд. 1215
Відкрита лекція кращих студентів курсу «Методика викладання фінансової грамотності» на тему: «Пенсія та пенсійне забезпечення громадян»
12.00 Бучацький колегіум ім. Святого Йосафата
Тренінг з фінансової грамотності в Бучацькому колегіумі ім. Святого Йосафата
Виконавці: координатори і учасники студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта / Financial education»

Вт. 07.11.2017
11.10
Ток-шоу на тему: «Біткоін: фінансова піраміда чи валюта майбутнього?» для студентів 3 курсу факультету фінансів
12.00 Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. І. Франка
Тренінг з фінансової грамотності у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. І. Франка Збаразької міської ради Тернопільської області
Тренер: Віталій Письменний
16.00 Зал бібліотеки ТНЕУ
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»
Учасники: студенти гуртків «Фінансова просвіта / Financial education» (факультет фінансів), «Банківський аналітик» і «Грошова парадигма» (факультет банківського бізнесу)

Ср. 08.11.2017
12.00 Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Я. Стецька
Тренінг з фінансової грамотності у комунальному закладі «Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Я. Стецька» Тернопільської районної ради Тернопільської області