На базі Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області відбувся семінар-тренінг «Проблеми та перспективи здійснення державного фінансового контролю в сучасних умовах»

18 жовтня 2023 року здобувачі освітніх програм «Фінанси» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професори Зоряна Лободіна, Володимир Горин, доценти Богдана Шулюк, Наталія Коломийчук Західноукраїнського національного університету відвідали Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області.  З метою формування у студентів навичок здійснення контрольних функцій у сфері фінансів для юнаків та дівчат було проведено семінар-тренінг «Проблеми та перспективи здійснення державного фінансового контролю в сучасних умовах».Ментор зустрічі, начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області Роман Снігур поділився своїм багаторічним досвідом, особливостями проведення та відмінностями в організації державного фінансового аудиту, перевірки закупівель та інспектування.
На практичних прикладах учасники семінару-тренінгу обговорили правові та організаційні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні. Жваву дискусію викликали проблеми ефективності використання публічних фінансових ресурсів, майна підконтрольних установ, методів виявлення та заходів боротьби з порушеннями законодавства.
Також присутні дізналися про вакансії в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області та вимоги до претендентів на вакантні посади у контролюючому органі.
Учасники зустрічі підсумували, що співпраця Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області із Західноукраїнським національним університетом є важливою запорукою успішної організації навчального процесу для здобувачів вищої освіти та реалізації нових наукових ініціатив.