Диспут з фінансистами-практиками з проблем управління фінансами в умовах воєнного стану

У рамках комплексу заходів, присвячених пам’яті С. І. Юрія та авторського проєкту завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, професора  Крисоватого А. І. «Студії публічних фінансів», 17 листопада 2023 року викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, здобувачі освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фінанси» й «Митна та податкова справа», та другого (магістерського) рівня вищої освіти «Фінанси» ЗУНУ під час диспуту мали можливість обговорити проблеми зміцнення місцевих бюджетів, організацію роботи місцевих фінансових та казначейських органів в умовах воєнного стану з лекторами Гринчишиним П. С., начальником Головного управління Державної казначейської служби України, та Скибиляком С. І., радником голови Тернопільської військової державної адміністрації. Жваву дискусію викликала доповідь Лазарчук Н., проектного менеджера Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес у Тернополі, щодо фінансових аспектів функціонування малого бізнесу та залучення грантів для його розвитку.
Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за співпрацю та змістовну інформацію!