У ЗУНУ завітав лейтенант Юрій Запорожан

Голова вченої ради ЗУНУ,  завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Андрій Крисоватий зустрівся із випускником класичного університету Тернополя – лейтенантом Юрієм Запорожаном, який несе службу у Державній прикордонній службі України. У 2015 році Юрій закінчив навчання у Західноукраїнському національному університеті за освітньою програмою «Митне адміністрування і контроль».Спілкуючись, Андрій Крисоватий сказав: «Університетська спільнота пишається досягненнями випускників, і готова допомагати їм у професійному зростанні. Вірю, що наша спільна робота сприятиме поступу України».
Лейтенант Юрій Запорожан подякував Андрію Ігоровичу за підтримку й зазначив: «Наше завдання – захищати суверенітет України та державні кордони. Ми працюємо заради майбутнього країни та наших людей!»
Також лейтенант Юрій Запорожан поспілкувався із викладачами та адміністрацією факультету фінансів та обліку.