Global Money Week у ЗУНУ. День третій: інтелектуальний турнір «ЩО? ДЕ? ФІНАНСИ!»

Для підвищення рівня фінансової обізнаності населення, особливо молоді, яка є носієм прогресивної свідомості та цінностей майбутнього, Західноукраїнським національним університетом надалі проводяться заходи, приурочені Всесвітньому тижню грошей (Global Money Week). Такі заходи дозволяють людям змоделювати належну фінансову поведінку в конкретних життєвих ситуаціях, захиститись від фінансових ризиків, покращити власний добробут шляхом ефективного розподілу наявних грошових ресурсів і планування майбутніх витрат.
Яскраві емоції у дітей-інвалідів (вихованців Петриківського дитячого будинку-інтернату) викликав інтелектуальний турнір «ЩО? ДЕ? ФІНАНСИ!», який провели студенти факультету фінансів та обліку ЗУНУ: Тетяна Лазарчук, Аліна Фічак, Тетяна Бендерська та Юрій Литвинюк. Учасники команд «Гаманець», «Банк» й «Ерудит» відчайдушно боролися за перемогу впродовж трьох раундів. Кожен раунд турніру дозволив учасникам поглибити свої знання щодо безпечного управління грошима, здійснення інвестицій, виявлення потенційних фінансових ризиків, використання нових фінансових продуктів. Переможцем турніру стала команда «Гаманець». Всі учасники інтелектуального турніру отримали цінні подарунки.
Організатори заходу к.е.н., доцент Ірина Круп’як, к.е.н., доцент Ірина Гузела, к.е.н., доцент Оксана Квасниця, к.е.н., доцент Світлана Савчук подякували всім учасникам за творчий підхід, активну участь у заході та побажали наснаги для подальших звершень у мирній Україні.