Диспут «Гроші в категоріях добра і зла: погляд студентської молоді»

У межах Global Money Week відбулася дискусійна платформа «Гроші в нашому житті: безпековий аспект», під час якої студенти факультету фінансів та обліку взяли участь у диспуті «Гроші в категоріях добра і зла: погляд студентської молоді». Захід організував та провів викладач  кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Володимир Дячук.
Тема диспуту викликала жваву дискусію серед учасників. Представники команди «Світлих» активно відстоювали свої погляди на гроші з позиції «добра», а команда «Темних» аргументовано доводила протилежну думку. В аудиторії панувала атмосфера здорової конкуренції та юнацького максималізму.
Арбітром на диспуті виступив заступник голови молодіжної ради Вишнівецької територіальної громади, студент факультету фінансів та обліку Василь Дячина, який незаангажовано оцінював точність та конструктивність дискусії.
На завершення зустрічі студенти зіграли у гру «Правда чи Брехня», в якій проявили свої знання щодо безпечного використання грошей у готівковій та безготівковій формі.