Global Money Week єднає!

Фінансова обізнаність потребує нових форм та методів пізнання. В межах заходів Global Money Week 2024 та задля обміну досвідом і збагачення новими знаннями у сфері навчання фінансової грамотності, викладачі та студенти ЗУНУ відвідали методичний семінар «Методичне коло», який організували та провели вчителі початкової школи «Ерудит» міста Тернополя на чолі із директоркою Палигою Оксаною Володимирівною.В тісному колі однодумців представники ЗУНУ (к.е.н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Вікторія Булавинець, к.е.н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Світлана Савчук та к.е.н. доцент кафедри фінансових технологій і банківського бізнесу Ярослав Чайковський) озвучили власне бачення напрямків розширення фінансової обізнаності шкільної та студентської молоді з урахуванням сучасних викликів.
Студентка факультету фінансів та обліку ЗУНУ Лілія Сорока презентувала учасникам семінару цікаву та змістовну доповідь «Фінансовий патріотизм під час війни», в якій розповіла про якісно новий різновид фінансової поведінки наших співвітчизників в умовах воєнного стану та наголосила на окремих його аспектах.
Вчимося один в одного заради кращого та безпечного майбутнього підростаючих поколінь!