Чемпіонат кафедри фінансів ім. С. І. Юрія з літніх видів спорту

У Західноукраїнському національному університеті на базі навчально-наукового центру рекреації та оздоровлення ЗУНУ відбувся Чемпіонат кафедри фінансів ім. С. І. Юрія з літніх видів спорту.
У спортивних змаганнях взяли участь працівники кафедри, які грали у бадмінтон, волейбол, а також випробовували свої сили у водних видах спорту. Гарний настрій, спортивний дух та єдність панували на спортивних майданчиках.«Сьогодні у реаліях війни дуже важливо зберегти ментальне здоров’я та покращити свій фізичний стан, а заняття спортом допомагають віднайти баланс та отримати задоволення від командної роботи», – зазначив завідувач кафедри ім. С. І. Юрія Андрій Крисоватий.
На змагання завітала ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк, яка побажала учасникам наснаги й віри у власні сили. Адже розпочався навчальний рік, й попереду багато роботи, а спорт – це запорука гарного самопочуття й мотивація для досягнення успіху!