Практико-орієнтоване навчання для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

За ініціативи координаторів по роботі з випускниками Західноукраїнського національного університету для студентів другого курсу, спеціальності 072 – Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, ОПП «Банківська справа», «Фінансовий менеджмент», «Фінанси» «Митна та податкова справа» проведено практико-орієнтоване навчання.У формі дискусії заступник начальника Тернопільського відділення № 1 АТ АКБ «Львів» Анатолій Гладиш (випускник 2004 року ТНЕУ) окреслив нові вимоги до майбутніх фахівців банківської сфери в контексті їхнього працевлаштування.
У презентаційному викладі матеріалу Анатолій Гладиш ознайомив присутніх із інформацією щодо пошуку менеджерів для ефективного управління іноземним капіталом банку, розповів про новий набір у Школу банкірів, акцентувавши, що знання, вміння та навички, здобуті в процесі навчання, є прерогативою ефективного банкінгу в Україні.
До проведеного заходу долучилися координатор по роботі з випускниками ЗУНУ Ольга Завитій, координатори з працевлаштування Володимир Титор і Микола Горлачук, провідний спеціаліст центру кар’єри Зеновій Кривий.
Викладачі та студенти вдячні керівництву Тернопільського відділення № 1 АТ АКБ «Львів» за особливу увагу до процесу майбутнього працевлаштування випускників ЗУНУ.