Практико-орієнтоване навчання на факультеті фінансів та обліку ЗУНУ

Невід’ємним атрибутом успішного засвоєння знань студентами факультету фінансів та обліку є активне залучення провідних практиків до навчального процесу та застосування креативних інноваційних технологій викладання фінансових дисциплін.
В рамках багаторічної співпраці між Західноукраїнським національним університетом та Держаною податковою службою України для студентів 2 курсу факультету фінансів та обліку ЗУНУ була проведена лекція з дисципліни «Податкова система» на тему: «Організація діяльності Державної податкової служби України», яка проходила у режимі діалогу та обговорення за участі двох сторін: викладачів-теоретиків (доцента кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Володимира Валігури) та фахівців-практиків (Петра Маршалка – начальника управління організації роботи Головного управління ДПС у Тернопільській області).
Продовжити читання “Практико-орієнтоване навчання на факультеті фінансів та обліку ЗУНУ”

Науково-практичний семінар щодо формування та аналізу фінансової звітності

Нещодавно для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету фінансовим директором ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз» Іриною Кирдель було проведено науково-практичний семінар з питань формування та аналізу фінансової звітності. Продовжити читання “Науково-практичний семінар щодо формування та аналізу фінансової звітності”