Дискусійна панель «Податок на додану вартість: Франція – Україна, аспекти локальні та глобальні»

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійних програм «Фінанси» і «Митна та податкова справа» та викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ЗУНУ взяли участь у дискусійній панелі «Податок на додану вартість: Франція – Україна, аспекти локальні та глобальні», модератором якого виступив Михайло Лучко, д.е.н., проф., завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ, директор-керуючий партнер аудиторської фірми «Тер Аудит». Продовжити читання “Дискусійна панель «Податок на додану вартість: Франція – Україна, аспекти локальні та глобальні»”

Студенти ФФО зустрілися із Тетяною Білінською – головою Центру психології

21 лютого студенти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету спілкувалися із Тетяною Білінською – головою Центру психології Тетяни Білінської. Організатор зустрічі – доцентка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Інна Гуцул. Продовжити читання “Студенти ФФО зустрілися із Тетяною Білінською – головою Центру психології”

Студенти ФФО – фіналісти Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності

Активність, наснага до нових знань та прагнення до перемог – ось головні принципи студентів Західноукраїнського національного університету! То ж і не дивно, що в черговий раз молодь нашого університету займає призові місця, отримує першість! Продовжити читання “Студенти ФФО – фіналісти Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності”

Студенти факультету фінансів та обліку ознайомились з роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області

З роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області ознайомилися студенти факультету фінансів та обліку разом із доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету Гуцул Інною Анатоліівною. Вони дізналися про адмінпослуги, які можуть отримати бажаючі, порядком отримання картки платника податків та сертифіката ключа електронного цифрового підпису. Продовжити читання “Студенти факультету фінансів та обліку ознайомились з роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області”

Зустрічі-тренінги в межах дуальної освіти

Студенти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси» побували  на зустрічі з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Віталій Толубяк, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Олександр Томчук і заступник начальника юридичного управління – начальник відділу організації правової роботи Галина Сойка, які були спікерами зустрічі, розповіли студентам про діяльність Управління загалом та особливості функціонування його окремих структурних підрозділів. Продовжити читання “Зустрічі-тренінги в межах дуальної освіти”

Студенти-фінансисти відвідали музей податкової служби

Нещодавно студенти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету разом із к. е. н., доцентом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Інною Гуцул відвідали музей податкової служби, який упродовж років функціонує у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області. Продовжити читання “Студенти-фінансисти відвідали музей податкової служби”

Професійно-орієнтований тренінг для студентів кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку

В контексті впровадження елементів дуальної освіти у навчальний процес підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП “Фінанси” кафедра фінансів ім. С.І. Юрія організовує для своїх студентів цикл зустрічей з фахівцями-практиками. Нещодавно відбувся професійно-орієнтований тренінг на базі фінансового відділу Великоберезовицької територіальної громади. Продовжити читання “Професійно-орієнтований тренінг для студентів кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку”

Зустріч з фахівцями фінансового управління Тернопільської міської ради

З метою підвищення якості професійної підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси» в межах дуальної форми навчання відбулася зустріч студентів кафедри фінансів ім. С.І. Юрія з фахівцями фінансового управління Тернопільської міської ради. Продовжити читання “Зустріч з фахівцями фінансового управління Тернопільської міської ради”